HİZMETLERİMİZ

 1. PALPLANŞ UYGULAMALARI

  Palplanş; biribirine bağımlı biçimde zemine uygulanarak kazılacak olan alana dikey çelik bir duvar yaratan kenetlenme sistemi bulunan uzun yapı profilleridir. Palplanş genelde toprak veya suyu tutmak için kullanılır. Palplanşın performans kabiliyeti geometrisine ve uygulama yapıldığı zemin tipine bağlıdır.

  Kalıcı ve geçici uygulamaları bulunur. Kalıcı Palplanşlar toprakta kalır ve kalıcı dayanma yapıları olarak görev görürler.

  +

 2. DENİZ TARAMA HİZMETLERİ

  Deniz tarama teknolojileri günümüzde denizcilik sektöründe yaşanan büyümeye paralel olarak gelişmekte ve artan ihtiyaçlar doğrultusunda kullanılan ekipman anlamında çeşitlenmektedir.

  Deniz dip tarama uygulamalarına; özellikle liman inşaatı, mevcut tesislerin kapasite arttırımı, deniz altı tesisat uygulamaları ve derinlik tesisi projelerinde ihtiyaç duyulmaktadır.

  +

 3. DENİZ KAZIK UYGULAMALARI

  Güncel uygulamalar artık günümüz teknolojilerine göre şekillenmiş ve de yapı temelleri oluşumunu daha esnek hale getirmiş ve birçok uygulanabilir yapı temeli metodunu beraberinde getirmiştir bu metotlardan biri olan kazık çakma ile temel oluşturmaktadır.

  +

 4. KIYI YAPILARI

  Faaliyet vermeye başladığımız günden bugüne sorunlu zeminler için, çelik palplanş, kazık çakma, iksalama sistemleri, kıyı yapıları için deniz tarama, denize iskele kurulumu, deniz dip tarama ile ilgili hizmet vermekteyiz.

  +